Приватний наркологічний, психотерапевтичний та психіатричний стаціонар

АЛІПІЯ

Успішно лікуємо залежних та допомагаємо їх сім'ям з 2016 року.

НАШІ ГАРАНТІЇ

Яка ймовірність того, що лікування буде успішним?
Завдяки досвіду та успішній роботі нашого персоналу та індивідуальному підходу до кожного пацієнта, наша команда досягає високих показників одужання - понад 80% успішних випадків.
Чи надаєте ви допомогу по завершенні курсу лікування?
У нашій клініці є всі необхідні умови для того, щоб людина врятувався від пагубної звички і / або будь-яких типів розладів. Після завершення лікування наші пацієнти отримують кваліфіковану допомогу клінічних психологів.
Чи є гарантія на лікування?
Наша клініка надає гарантію на стійку ремісію за умови проходження повного курсу лікування, а також дотримання всіх рекомендацій наших фахівців.
Після проходження всього курсу, залежний з високою ймовірністю не повернеться до згубних звичок.
Які профілактичні заходи ви приймаєте, щоб уникнути зриви?
По проходженню стаціонарного медикаментозного лікування з пацієнтом працюють наші кваліфіковані психологи і психотерапевти. Робота цих фахівців націлена на профілактику «зривів».
Наша клініка гарантує чесний підхід до лікування! Наша мета - допомогти залежному впоратися з його проблемою і ми будемо працювати до тих пір, поки не доб'ємося результату.
Будь-яка залежність, будь то ігрова, алкогольна або наркотична, має наукове обгрунтування. Всі вони формуються приблизно по одній і тій же схемі.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Чому люди з проблемами не поспішають отримати професійну допомогу?
Звернення за лікуванням будь то від тривожних станів або від зловживання наркотиками / алкоголем є складним. У випадку з залежністю людині важко визнати наявність проблем, особливо складно відкритися перед малознайомою людиною. Вони стурбовані тим, що лікування може негативно позначитися на їх професійної або громадської життя.
Чи гарантуєте ви конфіденційність?
В умовах нашої клініки конфіденційність і безпека є обов'язковими для людей, які бажають вилікуватися.
Збереження конфіденційності для захисту репутації або як засіб дотримання основних прав кожного пацієнта на анонімність доступно кожному, хто проходить курс реабілітації. Люди, які відвідують нашу клініку, можуть не сумніватися в тому, що лікування повністю конфіденційно.
Підписуєте ви угоду про нерозголошення з пацієнтами клініки?
Вирушаючи на реабілітацію, вся ваша діяльність по одужанню під захистом. Ми складаємо угоду, за умовами якого не маємо права розголошувати лікарську таємницю. Ці документи заповнює весь персонал нашого закладу.
Чи можуть пацієнти зберігати анонімність?
У стінах нашого закладу ви можете залишатися анонімом і не називати своє справжнє ім'я.
Необхідно, як мінімум, 2 роки, до повної реабілітації наркозалежного. Перший рік після припинення прийому найважчий.

ВІДГУКИ

Проходила у вас курс детоксикації від важкої залежності. Боялася болю і безсоння. Але головний лікар Коломоєць Андрій Володимирович провів мене безболісним шляхом і відновив сон. Медбрат Денис ставився, як до близької людини. Дякую вам за НОВЕ ЖИТТЯ, яке раніше здавалось неможливим.
Марія
Клієнт
Це прекрасне місце, з турботливими, досвідченими і професійними фахівцями. Хочу відмітити ставлення персоналу, що для мене було дуже важливо і подякувати за турботу! Слава Богу, що є така можливість отримати допомогу у вирішенні серйозних психологічних проблем.
Олена
Клієнт
Клініка високого рівня! Професійний персонал, завжди готовий допомогти. Чудові умови для одужання і відпочинку, перезавантаження мислення та відновлення. А місце знаходження: Лісова зона з озерами, найчистіше повітря, і монастир матушки Аліпії через дорогу. Рекомендую.
Анастасія
Клієнт
Ставлю 5, так як залишилася задоволена. Простора територія і сучасний інтер'єр. Це те саме місце, де можна позбутися згубних звичок. Персонал дуже турботливий і чуйний. Був гіркий досвід у іншому центрі, тому маю з чим порівнювати.
Наталія
Клієнт

СЕРТИФІКАТИ

Центр реабилитации алко- и наркозависимых - Сертификат Стационарное лечение алко- и наркозависимых - Сертификат Реабилитационный центр для наркозависимых в Киеве - Сертификат Реабилитационный центр для алкоголиков в Киеве - Серификат
0-800-359-368
info@alipia.com.ua
Київ, вул. Генерала Родімцева 4
Філіал Медичний центр "Аліпія"
Амбулаторне лікування – денний стаціонар
Адрес: м. Київ, бул. А. Вернадського, 24
Телефони клініки: 063-058-55-40; 050-559-24-27
Режим роботи: понеділок-п'ятниця з 09:00 до 16:00
Лікар-нарколог, вища категорія Азарова Людмила Константинівна

МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Ви в одному кроці від вирішення своїх проблем
Дзвінок безкоштовний і ні до чого вас не зобов'язує
Приватний наркологічний стаціонар «Аліпія» Київ, вул. Генерала Родімцева 4, ЄДРПОУ: 41006260
Успішно лікуємо залежних та допомагаємо їх сім'ям з 2016 року.
Отримайте безкоштовну консультацію
Це безкоштовно та анонімно.
Отримайте допомогу фахівця
Дзвінок безкоштовний і ні до чого вас не зобов'язує