Стаціонарне лікування в Києві

Лікуємо від алко- і наркозалежних, розладів та тривог
Запишіться на безкоштовну консультацію
Це безкоштовно та анонімно.

ВІДЕО НАШОГО ЦЕНТРУ

Позбавлення від наркотичної залежності - це тривалий процес, що включає в себе не тільки інтоксикацію і зняття ломки. Згідно зі світовою статистикою, повністю виліковуються 20-30% наркозалежних, з урахуванням всіх ризиків, це не такий низький показник.

СТАЦІОНАРНЕ ЛІКУВАННЯ

Медичний центр "Аліпія" надає умови для лікування психічних розладів, тривог і депресій. Також на території нашої клініки ви або ваші близькі можуть отримати допомогу в лікуванні будь-яких видів залежності. Адже спроби допомогти рідному самостійно в рідкісних випадках гарантують успіх та в основному викликають тільки почуття безсилля.
Відчай - не найкращий супутник в боротьбі з проблемами і, тим більше, не допоможе позбутися від них. Чим раніше ви звернетеся за допомогою до фахівців - тим краще. Лікарі нашої клініки проведуть обстеження пацієнта, а після призначать план лікування.

У розмовах про стаціонарне та амбулаторне лікування, пацієнту слід чітко оцінювати власні можливості, оскільки в іншому випадку відповідальність за одужання лежить повністю на ньому. Це тонка грань, яку багато людей, ймовірно, навіть не беруть до уваги. І очевидно, що вдома немає необхідних ліків та обладнання для підтримки стану пацієнта.
Якщо ви або ваш близький гостро потребує допомоги лікарів, стаціонарне лікування на території приватного елітного центру Аліпія є всі необхідні умови для повного одужання.
Територія центру реабілітації "Аліпія"

ПЕРЕВАГИ СТАЦІОНАРНОГО ЛІКУВАННЯ

Лікування пацієнта на стаціонарі передбачає його перебування в лікувальному закладі. Приватний наркологічний та психіатричний стаціонар "Аліпія" в г. Киев пропонує комфортні умови для боротьби з різними видами розладів і залежностей.
✓ Надаємо проживання в затишних кімнатах.
✓ Проводимо систематичні зустрічі з психотерапевтами.
✓ Клініка знаходиться на закритій території посеред лісу.
✓ Спільно з пацієнтами розробляємо індивідуальний план одужання.
✓ Ми дотримуємося принципу шанобливого ставлення до кожного пацієнта.
Корпус центру реабілітації "Аліпія"

МИ ПРОПОНУЄМО

  • Лікування психічних розладів будь-яких типів: депресії, тривога, хронічна втома.
  • Стаціонарне лікування алкогольної залежності, що включає амбулаторну детоксикацію і подальшу реабілітацію.
  • Стаціонарне лікування наркоманії, спрямоване на позбавлення залежностей від марихуани, героїну, спайса, солей, метадону, амфетаміну.
На території медичної клініки "Аліпія" є VIP-стаціонар з 1-2 місцевої кімнатою.
Умови перебування в центрі реабілітації "Аліпія"

РЕАБІЛІТАЦІЯ АЛКОЗАЛЕЖНИХ

Отримання допомоги фахівців і звернення в стаціонар для лікування алкозалежних - це надзвичайний, але ефективний захід у боротьбі із залежністю. Коли приходить усвідомлення проблеми, то це вказує на необхідність шукати програму реабілітації. Це здається страшним процесом, але в клініці Аліпія працюють фахівці, які допоможуть в боротьбі із залежністю.
Стаціонарне лікування в реабілітаційному центрі "Аліпія"

УМОВИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

При зловживанні алкоголем рекомендованим варіантом лікування є знаходження на стаціонарі в медичному центрі, і Аліпія підходить для цього по ряду причин:
✓ Цілодобова підтримка.
✓ Безпечне середовище для лікування.
✓ Персональні процедури і методи лікування.
✓ Профілактика рецидивів і стратегія виживання.
✓ Кваліфікована медична допомога і послуги детоксикації.
Реабілітація алкозалежних врятує вам життя і все починається з дзвінка в наш центр.
VIP-стаціонар для алко- та наркозалежних

ЩО ВКЛЮЧАЄ ПРОГРАМА РЕАБІЛІТАЦІЇ?

До реабілітації пацієнти проходять підготовчий етап, який включає діагностику проблеми, виведення з запою, що включає детоксикацію організму. Після цього залежного чекає тривалий курс відновлення, який складається з наступних етапів:
  1. Ізоляція від навколишнього світу. Пацієнт переглядає своє ставлення до залежності, відбувається переоцінка цінностей, справляється зі спокусами.
  2. Спілкування із зовнішнім світом. Пацієнт розраховує тільки на себе та морально-етичні норми, бере відповідальність за свої рішення і вчинки, починає спілкування з зовнішнім світом.
  3. Усвідомлення і прийняття власної зрілості. Пацієнт готовий до повноцінної самостійного життя, формується бажання бути корисним.
Наш приватний стаціонар для алкозалежних - ваш надійний помічник у боротьбі з алкогольною залежністю в Україні, де ми використовуємо сучасні методи.
реабілітація наркозалежних

ТЕРАПІЯ ПРИ РЕАБІЛІТАЦІЇ НАРКОЗАЛЕЖНИХ

Програми реабілітації викликають замішання та занепокоєння. Однак за допомогою кваліфікованих фахівців ви будете впевнені в якості лікування. Реабілітація наркозалежних в Аліпії - це важливий етап на шляху до одужання.
Реабілітація наркозалежних в Києві включає в себе обширну терапію, яка направлена на:
✓ Зародження ефективних механізмів виживання.
✓ Навчання важливим навичкам запобігання рецидивам.
✓ Виправлення поведінки, пов'язаної з пошуком наркотиків.
В рамках тривалого одужання наш центр лікування наркозалежних надає пацієнтам довгострокову підтримку та можливості постійної профілактики рецидивів.
Як відбувається реабілітація наркозалежних?

РОЗУМІННЯ ПРОЦЕСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ

Шлях від розладу, пов'язаного з вживанням психоактивних речовин до здорового тверезого життя не є швидким і легким. Тому складно сказати, скільки триває реабілітація: для багатьох вона займає все життя, для інших - місяці. Щоб подолати залежність, потрібні 3 важливих якості: прихильність, самовідданість і працьовитість. Професійне лікування допоможе почати докладати необхідні зусилля.
Обов'язковою умовою одужання є психологічна реабілітація, яка спрямована на відновлення втрачених здібностей та звичок поведінки. Також увага приділяється ресоціалізації, яка відома як соціальна реабілітація наркозалежних для відновлення комунікативних навичок.
Стаціонарне лікування алкоголіків

VIP-СТАЦІОНАР

Лікування будь-яких видів розладів, а також алкогольної та наркотичної залежностей вимагають особливого підходу та спостереження з боку лікарів. Наша клініка забезпечує якісне лікування та індивідуальний підхід до всіх пацієнтів без винятку. Однак нашим клієнтам доступні ексклюзивні послуги в рамках VIP-стаціонару.
VIP-стаціонар для залежних - вул. Генерала Родимцева, 4, Київ

VIP-СТАЦІОНАР ДЛЯ НАРКОЗАЛЕЖНИХ

Лікування наркозалежності вимагає делікатного підходу та уваги. Складні лікувальні процедури, особливості стану при надходженні, ступеня залежності - фактори, що впливають на загальний стан та настрій пацієнта. VIP-розміщення пропонує унікальну можливість отримати цілодобову спеціалізовану індивідуальну медичну і психіатричну допомогу, особливу безпеку при необхідності, ряд фізіотерапевтичних та відновлювальних методик. Наш центр лікування наркозалежності виключає небажані контакти і ризик рецидиву.
Реабілітація алкозалежних в МРЦ Аліпія

VIP-СТАЦІОНАР ДЛЯ АЛКОЗАЛЕЖНИХ

Лікування алкогольної залежності має безліч особливостей, таких як виведення із запою, термінова детоксикація або визначення прихованих причин проблем з алкоголем. Всі ці стани можна лікувати з комфортом і під індивідуальним цілодобовим медичним наглядом наших фахівців.
Наші лікарі забезпечують пацієнтам безболісне і безпечне лікування алкогольної залежності від детоксикації у відділенні інтенсивної терапії до повного фізичного і психічного відновлення організму.
Терапія залежних за адресою вул. Генерала Родимцева, 4, Київ

VIP-СТАЦІОНАР ДЛЯ ЛІКУВАННЯ РОЗЛАДІВ

Лікування розладів та тривоги вимагає комплексного підходу. На базі VIP-стаціонару надаються комфортні умови для усунення таких проблем, як:
  • депресія;
  • тривожні стани;
  • хронічна втома та ін.
Всі ці стани лікуються під індивідуальним цілодобовим медичним наглядом наших лікарів в комфортабельних двомісних палатах.

МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Ви в одному кроці від вирішення своїх проблем
Дзвінок безкоштовний і ні до чого вас не зобов'язує
Приватний наркологічний стаціонар «Аліпія» Київ, вул. Генерала Родімцева 4, ЄДРПОУ: 41006260
Успішно лікуємо залежних та допомагаємо їх сім'ям з 2016 року.
Отримайте безкоштовну консультацію
Це безкоштовно та анонімно.
Отримайте допомогу фахівця
Дзвінок безкоштовний і ні до чого вас не зобов'язує