Партнерська програма

Приватна практика в сфері надання медичної та лікарської допомоги - корисний досвід в кар'єрі для фахівців в області психології, психіатрії та наркології. Лікарям відкриті нові можливості співпраці, які будуть вигідні не тільки для них самих, а перш за все - пацієнтам. Умови співпраці для лікарів в рамках партнерства дозволяють об'єднати зусилля та знання для того, щоб в короткі терміни розробити індивідуальну програму діагностики та терапії.

Принципи персоналізованої медицини застосовуються від профілактичної діагностики до терапії та подальшої реабілітації. Пройшовши перший цикл лікування (діагностика та складання плану лікування) в області боротьби з залежностями різного типу та розладами, пацієнту часто потрібна клініка, де він пройде необхідне лікування з подальшою реабілітацією. Для цього йому потрібні рекомендації та напрямування від свого лікаря.

Лікарям, в свою чергу, необхідно укласти угоду з клінікою для забезпечення допомоги пацієнтам на відповідному рівні. МРЦ "Аліпія" надає всі умови для лікування залежних та людей з психічними розладами.
Умови партнерської програми
Партнерська угода з МРЦ "Аліпія" передбачає обмін досвідом у допомозі пацієнтам. Партнерство з нами - це універсальний підхід до кожного клієнта під час терапії. Направляючи до нас на реабілітацію свого пацієнта, наше завдання полягає в наступному:

  • Забезпечення сприятливої обстановки, щоб зробити терапію ефективною.
  • Висновок терапевтичного альянсу для побудови довірчих відносин з пацієнтами.
  • Дотримання особистих кордонів пацієнтів і ніяких засуджуючих висловлювань - тільки професійний підхід.
  • Регулярна психологічна допомога, обговорення мети лікування з пацієнтами та побудова ефективного плану терапії.
  • Зосередженість на потребах клієнта та зацікавленість в одужанні.

Подробиці про умови співпраці дізнавайтеся по телефону або надішліть листа електронною поштою!
Переваги партнерської програми для лікарів та пацієнтів
Послуга «друга думка» сьогодні набирає популярність та не викликає у фахівців недовіру. Це такий собі «мозковий штурм», який просто необхідний в складних випадках. Як показує практика, співпраця приносить взаємовигідні результати. Вигода є як для пацієнтів, так і для фахівців.

Ми пропонуємо пацієнтам повний спектр медичних послуг в лікуванні залежностей і психологічних розладів. Перебуваючи в нашій спеціалізованій клініці з комфортними умовами та під цілодобовим наглядом, а також з психологічною підтримкою, ми відкриваємо шлях до одужання.

Фахівцеві, який веде пацієнта, надаємо гарантію на:

  • цілодобовий контроль;
  • відвідування пацієнтів за потребою;
  • цілодобовий доступ до інформації за станом пацієнта;
  • дотримання необхідних рекомендацій по лікуванню та призначень.

Наявність контролю над годинами та ставками дозволяє вам практикуватися на власних умовах. Крім того, ви контролюєте, який тип клієнтів ви ведете у своїй власній практиці. Для багатьох людей процес початку роботи в якості приватного консультанта лякаючий, але створити свою власну практику просто - реєструйтеся в партнерській програмі МРЦ "Аліпія".

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете укласти угоду, зателефонуйте нам за вказаним номером телефону - +380973875904 або надішліть запит на електронну пошту.

МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Ви в одному кроці від вирішення своїх проблем
Дзвінок безкоштовний і ні до чого вас не зобов'язує
Приватний наркологічний стаціонар «Аліпія» Київ, вул. Генерала Родімцева 4, ЄДРПОУ: 41006260
Успішно лікуємо залежних та допомагаємо їх сім'ям з 2016 року.
Отримайте безкоштовну консультацію
Це безкоштовно та анонімно.
Отримайте допомогу фахівця
Дзвінок безкоштовний і ні до чого вас не зобов'язує